Denizli Volkan Sürücü Kursusürücü eğitimlerini önemser, kalite anlayışı ve kalite belgeleri çerçevesinde eğitimlerinizi en üst seviyede verir. VOLKAN Sürücü kursları uzman kadrosuyla sadece sizin başarılı olmanız için çalışır. Ödemelerinizi size göre progamlar ve söz verdiğinin dışında ücret talep etmez. Sizi kandırmaz, oyalamaz, doğru ve zamanında bilgi vererek ehliyet alma sürecinizi en iyi ve başarılı şekilde tamamlamanız için elinden geleni yapar. Kursumuzda sorduğunuz sorulara yanıt alır, eğitiminizi en güvenli şekilde tamamlarsınız. Güleryüzlü ve profesyonel kadrosu ile ehliyet alma sürecinizi eğlenceli bir hale getirerek kurslarında size bir aile ortamı sağlar.
 

Dönem başlangıçlarımız her ayın 1-10 arasındadır. Konu ile alakalı ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rutin bir şekilde 2 ayda bir yapılan merkezi sınavlar (yazılı sınavlar) gibi beklemeden bu sınavlara girebilirsiniz. Ehliyet almayı daha da hızlandıran e-sınav sistemi il veya ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde yapılmaktadır. E-Sınavlar randevu esasına göre yapılmakta olup, randevusuz sınava giriş mümkün değildir.

e-Sınav, basılı evrak kullanılmaksızın sınav uygulama ve değerlendirilmesine ilişkin her türlü işlemin elektronik ortamda ve bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı sınavlardır.

E-sınav’da 50 soru sorulacak ve her soru 4 şıktan oluşacaktır. Sınavdan başarılı olabilmek için en az 70 puan almak gerekiyor.

2017 E-sınav kılavuzuna: göre “Sınav başvurusunda bulunup randevusu onaylanan kursiyer, e-sınav tarihinden en az 3 (üç) gün önce randevusunu değiştirebilir.”

Elektronik sınavda 12 İlk yardım, 23 Trafik, 9 Motor ve 6 Trafik adabı sorusu sorulmaktadır. Sınav toplam 50 sorudan oluşuyor. Sınav süresi 45 dakika sürmektedir. Normal teorik sınavlarda sınav süresi 60 dakikadır. Fakat e-sınav’da sınav süresi 45 dakikadır.

Sınavı tamamlar tamamlamaz aynı saat içinde sonuçlarınızı alabiliyorsunuz. Merkezi sınavlarda sonuçlar 10 gün sonra açıklanmaktadır. Aday sınavdan kalınca bir sonraki sınav tarihini beklemek zorunda kalıyordu. Bu aylar sürebiliyor. E-sınav ile en yakın zamana randevu alarak başvuru yapabiliyorsunuz. Bu da zamandan tasarruf etmeniz açısından çok değerli.

Trafik 16, Motor 6, İlkyardım 8 ve Trafik Adabı 4 saat olmak üzere toplam 34 saat ders verilir.